Белая Церковь

СВЯТО БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ В БІЛІЙ ЦЕРКВІ

Коментировать

26 серпня працівники Аварійно-рятувального загону спецпризначення разом з представниками Товариства Червоного Хреста Білоцерківського району влаштували справжнє свято безпеки для дітей, які були тимчасово переміщені з районів проведення АТО.

Подробнее ...

ЗНОВУ ВІДКРИТО ФІЛІЮ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ПОЛІКЛІНІКИ

Коментировать

Після тривалого капітального ремонту за рахунок коштів міського бюджету у найбільш заселеному районі Білої Церкви - мікрорайоні Леваневського відбулося офіційне відкриття філії Білоцерківської міської дитячої поліклініки, яка й надалі обслуговуватиме частину мешканців згаданого мікрорайону.

Подробнее ...

ЗВІТ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ГРУПИ «НАРОДНА ВОЛЯ»

Коментировать

Волонтерська група «Народна воля» (керівник Ігор Павлович Шерехора), заступник керівника Володимир Володимирович Веровський) спільно з благодійним фондом «Наша спадщина» зібрала на потреби сімей загиблих і поранених в АТО протягом місяця 54251 гривню. 

Подробнее ...

У ШКОЛАХ ЗМІНИ: ВЧИТЕЛЯМ НЕ СТИМУЛЮВАТИМЕТЬСЯ ПРАЦЯ, А УЧНЯМ - ДОДАДУТЬ ГОДИНИ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Коментировать

Такі зміни у навчально-виховному процесі у навчальних закладах міста прозвучали з вуст очільника управління освіти та науки міської ради Юрія Федоровича Петрика на черговому засіданні міськвиконкому.

Подробнее ...

«МОЄ СЕЛО — ЧАСТИНКА УКРАЇНИ» - ПІД ТАКОЮ НАЗВОЮ ПРОЙШОВ МОЛОДІЖНИЙ КВЕСТ У ФУРСАХ

Коментировать

Складовою загального виховного процесу підростаючого покоління є національно-патріотичне виховання, яке формується на прикладах історії становлення української державності, любові до рідного краю, відновлення історичної та національної пам’яті, культурний, спортивний і фізичний розвиток та інтеграція молоді у молодіжне середовище.

Подробнее ...

Представники громадськості та бізнесу Київщини долучилися до обговорення шляхів боротьби з корупцією

Коментировать

1 серпня 2014 року Державна фіскальна служба у режимі відеоконференцзв’язку провела ІІІ Антикорупційний форум за участі громадськості та бізнесу у всіх регіонах України.

Подробнее ...

У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МОЛОДІ У ШКАРІВЦІ ПРОВЕДЕНО МОЛОДІЖИЙ КВЕСТ

Коментировать

12 серпня, у Міжнародний день молоді, у селі Шкарівка проведено молодіжний квест, який був побудований на виконанні різноманітних завдань та отримав назву “Моє село - частинка України”. 

Подробнее ...

ЛІКАРЯМ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ГОСПІТАЛЮ РОБОТИ ДОДАЄТЬСЯ З КОЖНИМ ДНЕМ

Коментировать

Таку інформацію, серед інших немаловажливих, представники місцевих ЗМІ отримали в ході прес-конференції, яка відбулася у приміщенні міського Центру культурних і соціальних зв’язків.

Подробнее ...

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІЛІЦІЯ ПІДВЕЛА ПІДСУМКИ РОБОТИ ПІДРОЗДІЛІВ ЗА ПІВРІЧЧЯ 2014 Р.

Коментировать

На нараді по підведенню підсумків були присутні начальник управління карного розшуку ГУМВС України в Київській області Сергій Князєв, начальник Білоцерківського МВ Сергій Рудюк, керівники підрозділів та особовий склад міськвідділу.

Подробнее ...
Страница 1 из 2