Вовчик-братчик: депутат і рідний брат чиновниці Т.Вовк виділив для неї земельну ділянку в Пронятині

02

Дек 2019

Вовчик-братчик: депутат і рідний брат чиновниці Т.Вовк виділив для неї земельну ділянку в Пронятині

; Коментировать

Минулого року, колишній чоловік чиновниці Тетяни Василівни Вовк - Вовк Михайло Зиновійович отримав земельну ділянку 0,07 Га на вулиці Глибочанська у мікрорайоні Тернополя "Пронятин" з мальовничим виглядом на тернопільське озеро та елітними сусідами. Ринкова вартість землі у такому місці вартує від 2 000 доларів за сотку.


За відповідне рішення про виділення даної земельної ділянки було проголосовано на сесії Тернопільської міськради 5 жовтня 2018 року.
І хоча Тетяна Вовк формально начебто розлучена зі своїм чоловіком вже кілька років. Проте, як на диво, рідний брат чиновниці, який є депутатом Тернопільської міської ради – Олег Шморгай разом із іншими депутатами, продовжує сприяти М.З.Вовку безкоштовно отримувати у власність землю тернопільської громади.


Соупадієніє? — Не думаю!
Колеги журналісти із тернопільського видання «Погляд» звернулись до депутата Тернопільської міськради Олега Шморгая аби з’ясувати чи дійсно отримував чоловік чиновниці дану земельну ділянку. Але тернопільский депутат і за сумісництвом рідний брат Тетяни Василівни Вовк , почувши питання про виділення для неї землі, без пояснень кинув слухавку.


На сайті із протидії корупції є інформація,яка дещо проливає світло на ці явні не стикування між даними заповненими чиновницею в офіційній декларації та її реальним майновим й фінансовим станом.


Зокрема, тернополянин Василь Яцюк підтверджує підозри розслідувачів, про те що Тетяна Вовк переписала власне майно на лише формально розведеного із нею чоловіка, матір та її брата і саме тому її декларація майже порожня.Згідно матеріалів із особистої справи , які знаходяться на сайті Міністерства юстиції вбачається, що стосовно цієї скандально-відомої в Тернополі чиновниці, раніше вже проводилась службова перевірка, відповідно до вимог закону про «Про очищення влади».Тоді підлеглі екс-міністра Петренка не захотіли побачити очевидні порушення в роботі першої заступниці начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, про які відомо ледь не кожному мешканцю Тернополя, хто хоча б раз стикався із Т.Вовк.
На даний час прокурори САП ТА ГПУ, вивчають матеріали надіслані громадськими активістами, журналістами, та народними депутатами, стосовно ймовірних корупційних дій чиновниці Вовк.Т.В.Денис Лісовський


Спеціально для «НАРОДНОЇ ПРАВДИ»


Джерело статті: “https://korupciya.info/3295-vovchik-bratchik-deputat-i-ridniy-brat-chinovnici-t-vovk-vidiliv-dlya-nei-zemel-nu-dilyanku-v-pronyatini.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий