Прорив магістрального водогону біля інтернату у Винниках: ремонтники продовжують ліквідовувати аварію

29

Окт 2019

Прорив магістрального водогону біля інтернату у Винниках: ремонтники продовжують ліквідовувати аварію

; Коментировать

Сьогодні продовжуються ремонтні роботи по заміні магістрального водогону «Винники-Довга», який забезпечує водою мешканців Личаківського району міста Львова та м. Винники. Про це інформує пресслужба мерії Львова з посиланням на ЛМКП «Львівводоканал». Об этом сообщает opolchenec.in.ua со ссылкой на СМИ.  • 2019.08.470х200
WordPress Slideshow

«Ми сьогодні продовжуємо роботу по заміні водогону «Винники-Довга», біля інтернату. Орієнтовно у четвер будемо підключати нову ділянку», — повідомила Уляна Горбата, речник ЛМКП «Львівводоканал».

Нагадаємо, на вихідних у Винниках, поблизу інтернату, трапилися аварії на магістральному водогоні, який забезпечує водою мешканців Личаківського району міста Львова та м. Винники. Унаслідок витоку було підтоплено підвальні приміщення інтернату, відтак довелося зупинити підкачування води з насосної станції «Винники» для проведення ремонтних робіт.

Аварійна ситуація викликана вкрай поганим технічним станом трубопроводу на усій його протяжності, а це понад 20 кілометрів мережі.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/10/28/proryv-magistralnogo-vodogonu-bilya-internatu-u-vynnykah-remontnyky-prodovzhuyut-likvidovuvaty-avariyu”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий