Facebook заблокував 115 акаунтів за втручання у вибори США

08

Нояб 2018

Facebook заблокував 115 акаунтів за втручання у вибори США

; Коментировать


У Facebook та Instagram виявили та заблокували понад сто підозрілих сторінок на тлі застереження спецслужб США про поширення російських фейкових новин.

Керівництво Facebook повідомило про блокування 115 акаунтів, з яких більшість — в Instagram, що також належить Facebook. Акаунти було пов’язані з "іноземними особами", які намагалися вплинути на результати проміжних виборів до Конгресу США, повідомляє УНІАН з посиланням на "Німецьку хвилю".

"Майже всі сторінки Facebook, пов’язані з цими акаунтами, ведуться французькою або російською, в той час, як акаунти в Instagram здебільшого англійською", — йдеться у поясненні соцмережі.

Нині заблоковані акаунти ретельно перевіряються. Водночас спецслужби США відзвітували про брак даних, які б свідчили про спроби злому виборчої системи.

При цьому американцям слід "остерігатися" поширення російських фейкових новин, ідеться у спільній заяві ФБР, нацрозвідки, міністерства внутрішньої безпеки та мін’юсту. Глави спецслужб підкреслили, що "деякі закордонні дійові особи", зокрема, Росія, продовжують спроби вплинути на суспільні настрої і "посіяти розбрат".

Раніше були опубліковані результати дослідження фахівців з Оксфорда, яке показало, що спроби поширення дезінформації за допомогою соціальних мереж перед виборами в Конгрес мали ширші масштаби, ніж в 2016 році під час виборів президента.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/Facebook-zablokuvav-115-akauntiv-za-vtruchannia-u-vybory-ssha-/” Об этом сообщает asset.in.ua со ссылкой на СМИ.

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий